עגלת קניות

אין מוצרים בסל
סכום ביניים: 0 ₪ (מחק סל)
2,319.0 ₪ כולל מע"מ
(1,982.1 ₪ לפני מע"מ)
הוסף
18,475.0 ₪ כולל מע"מ
(15,790.6 ₪ לפני מע"מ)
הוסף
0

מדפסת לייזר צבעונית

חברת קצת אחרת המתמחה בציוד ומיכון משרדי משווקת, מפיצה ומוכרת מבחר איכות של מדפסות לייזר צבעוניות של מותגי העל ברדר ו- HP. מדפסות אלו מוצעות עבור מחיר משתלמים במיוחד במגוון סוגים ודגמים, לרבות מדפסת לייזר צבעונית משולבת לשימוש משרדי או מדפסת ביתית.

בחירה נכונה של מדפסת לייזר צבעונית

כדי לבחור נכון מתוך המגוון הגדול והאיכותי של מדפסות לייזר צבעוניות שאנו מחזיקים, ישנם מספר קריטריונים בסיסיים שמומלץ לקחת בחשבון:

  • מדפסת רגילה או משולבת - בהתאם לצרכי עבודה וציוד נוסף קיים, יש להחליט אם להתמקד במדפסת לייזר צבעונית רגילה או משולבת הכוללת גם מכונת צילום, סורק ופקס.
  • עומסי עבודה - יש לבחור מדפסת לייזר צבעונית בהתאם לעומסי עבודה חודשיים הנדרשים ממנה, שיכולים לנוע בין מאות לאלפי הדפסות בחודש, ועד לעשרות ומאות אלפים. נתונים אלו מצוינים במדפסת בהתאם למהירות עבודתה בדקה.
  • רזולוציית הדפסה - ככול שאתם נדרשים לאיכויות הדפסה צבעוניות יותר גבוהות כך בהתאם נדרשת להיות רמת הרזולוציה של המכשיר. בדרך כלל, עבור מדפסת ביתית מספיק מוצר עם רמת רזולוציה ממוצעת בעוד שבבתי עסק כדוגמת משרדי פרסום או אדריכלות, הנדרשים בהגשת הדפסות איכות, יש להעדיף מוצר בעל רמת רזולוציה כמה שיותר גבוהה.

רכישת מדפסת לייזר צבעונית

רכישת מדפסת לייזר צבעונית במחיר משתלם מוצעת בנוחות ומהירות דרך כניסה והרשמה לאתר האינטרנט המאובטח של חברתנו. בנוסף, אפשר לבצע הזמנה ולקבל ייעוץ מקצועי ומידע נוסף על ידי הגעה לאולם התצוגה שבתל אביב, או באמצעות יצירת קשר עם קצת אחרת בטלפון 03-6877508.


בקר אותנו ב-Google+‎ Google
אתר זה הוקם ומתוחזק ע"י חברת לוגייט חנויות וירטואליות מספקת שירותי הקמת אתרי מכירות
footer=.25
allpage=.265625